Connect with us

ציוצים

הראפר סאבלימינל: מה שאמר והזהיר בנימין נתניהו היה אמת – גנבו לנו את המדינה

פורסם

ב

צילום מסך מתוך סרטון בדף הפייסבוק של סאבלימינל

הראפר קובי שמעוני-סאבלימינל, כתב כתב בדף הפייסבוק שלו פוסט ארוך ובו תקף את ממשלת בנט לפיד שמציינת מאה ימים להקמתה.

"אחרי כל מה שלעגו וצחקו ופירשו כ״נלחם על הכיסא שלו״ או ״מתחמק מאיימת המשפט״ במשך שנים על שנים… היום כבר כל דביל אמור להיות מסוגל לראות במו עיניו שכל מה שאמר והזהיר בנימין נתניהו היה אמת והוא צדק ב 100%!

האמנתם ש״ימינה״ יקימו ממשלת שמאל קיצונית? האמנתם שתקום ממשלה שתהיה תלויה במפלגות הערביות כבת ערובה? האמנתם שיוותרו על הנגב ויתנו אותו כופר? מאמינים שיעלו לנו ככה מיסים?

מאמינים שארצות הברית תעכב תשלומים להצתיידות הגנתית של ישראל שכבר סוכמו ואושרו? מאמינים שהתיאום הבטחוני עם רוסיה יפסק, ושיתחילו לירט טילים ישראלים ותקיפות של חייל האויר בשמי לבנון סוריה ועירק ?

האמנתם שתוך 100 ימים בלבד סורים יעיזו לירות טילים למרכז ישראל ??? זוכרים כמה התלוננתם על מצב הקורונה והטיפול של נתניהו ומדינת ישראל במגיפה ??? ממש רציתם שינוי נכון ?? אז איפה אתם חוגגים היום ????!? מכירים מישהו חולה קורונה? מרגיש לכם שיותר חולים סביבכם מאשר בעבר? מרגישים שהיום הנושא מטופל יותר טוב?

תגידו, איפה ההפגנות היום יומיות עם הצוללות והשמפניות הורודות איפה ?! מה פתאום זה כבר לא מעניין ? לאן הלכתם ? מה יש איזה הוכחה למשהו מכל מה שזייייי-נתםםםם לנו את המוח במשך עשור שלם ברצף על מסך הטלויזיה יום יום שעה שעה בכל מהדורה… או שפתאום זה פשוט כבר לא באמת מעניין ?

למה בנט ולפיד וגנץ לא זועקים לשמיים עכשיו על הצוללות, מה במעמדם החדש גילו להם כמה סודות מדינה שלא זכו להכיר קודם אז עכשיו שקט.??!?

תגידו האמנתם ? שבמקום תנועה יומיומית בכיוון של קידמה ושלום, של איחוד כוחות חיוביים ויצירת גשרים חדשים לפרנסה וכלכלה, עם מדינות כמו איחוד נסיכויות המפרץ ומרוקו, בחריין, סודן, עומאן, ערב הסעודית (ומדינות נוספות), במקום שנתפתח ושנהפוך במהרה להיות מרכז אסטרטגי עולמי של תעבורת נפט וגז, של תעבורת סחורות מאירופה למזרח ובחזרה, עם הנמל הבינלאומי החדש והמשמעותי ביותר שנשאר קיים במזרח הים התיכון!!!

עם מסילות הרכבת שיוצאות ממנו לכיוון מזרח… צינור הגז שלנו שנבנה לכיוון לאירופה, מיכליות הנפט מהמפרץ דרך אילת, בריתות כלכליות (ובטחוניות) הגנתיות אסטרטגיות ממעלה ראשונה עם מדינות שכנות שמייצאות ומובילות נפט וסחורות וזקוקות להגנה ואבטחה של מתקנים ושל המסלולים האלה !!!

במקום להמשיך את המהלך העצום הזה ולהשלים לישראל מהפך של 180 מעלות – ממדינת המוקצים שלא מוכנים לדבר איתם למדינת השחקנים הכי משמעותיים והכי מחוזרים בצד הזה של כדור הארץ במקום כל זה החליטו קבוצת הלא כשירים ולא מרשימים בעליל לעשות סיבוב פרסה ולהחזיר אותנו ואת העולם כולו להתעסק בפלסטינאים ובעזה וברמאלה ובג׳נין ובחברון, ובבלונים ובעפיפונים וברקטות – סתומים!!!! אני לא אומר שביבי צדיק מושלם שחף מטעויות אבל חד משמעית ובפה מלא הוא מדינאי ופוליטיקאי קאנון ענק בקנה מידה עולמי.

הניסיון שלו וההבנה שלו את האזור ואת הפוליטיקה האמריקאית, ההשפעה שלו על מנהיגים שונים בעולם מארצות הברית לרוסיה להודו, ההבנה שלו בכלכלה עולמית, ההסתערות שלו על מטרה (איראן / חיסונים), המנהיגות ויכולת הביטוי שלו בזירות בינלאומיות בשפה האנגלית ללא ספק שמים אותו במקום מאוד מאוד גבוה כשחקן מרכזי חזק ומוערך מאוד בזירה הבינלאומית, וכמדינאי עם יכולות אדירות וכאסטרטג ממעלה ראשונה אבל ליפני ומעל הכל כנציג מכובד וכמנהיג מרשים מנוסה ועוצמתי של עם ישראל ושל מדינת ישראל.

כן תמיד יש דברים היו מעצבנים שחייבים לתקן ותמיד יהיו בכל ממשל, ולא היו חסרים כאלו גם מתקופת ביבי שכואבים בבטן עד היום (כמו כל הטמטום של תנאי הכליאה של האסירים הבטחוניים והשליטה המבישה שלהם בבתי הסוהר, או הצדקנות האינפנטילית שלנו שתמיד אומרים ״צה׳ל הצבא הכי מוסרי בעולם״, זה רק מבלבל אנשים, אף אחד לא מבין את הפיגור הזה!

הרבה יותר קל להסביר ש ״מי שיורה טילים על ישובים ומנסה לפגוע באזרחים יקבל בראש מהצבא החזק שלנו בלי שום רחמים ובלי מוסר ובלי מצמוצים! הרתעה צריכה להיות מהצבא ולא רתיעה של החיילים שלנו מפני פורעים עלובים עם אבנים כי החילים מרגישים שאין להם גב.

הלוואי שיפסיק כבר לעניין את המנהיגים ״הסיפור״ ו״הצילום״ ושיתחילו להראות חילים שלנו שוברים עצמות למחבלים ושיקבלו גבוי מלא וגב מהפיקוד ומהתקשורת…

אבל ה 100 ימים שעברנו הורידו את מדינת ישראל לרמות שפל ובושה וביזיון שלא היו. עם הנהגה בוסרית של פוליטיקאים ליגה ד׳ שעושים לנו בושות בכל העולם, ״מבשרים״ שכנראה כבר אי אפשר לסמוך עלינו ושלא נעמוד בהסכמים (היסטוריים) שנחתמו עם ישראל…בודקים את ההנהגה הצעירה והבוסרית שלנו מצפון ומדרום ממזרח (וגם ממערב..)

במאה ימים הפכנו ממדינת הדגל של המלחמה בנגיף הקורונה למדינה שמחלקות הקורונה בבתי החולים קורסות ומנהלי בתי החולים המעולים שלנו צורחים הצילו…

100 ימים בלבד מאז שכל הפטריוטים שחשבו ש ״גדעון סער זה יותר ימין מביבי״ וש ״בנט זה לאגף את ביבי מימין״, וליברמן ציוני וימני… למרות שבנימין נתניהו מסביר בוקר וערב שהם בסוף יקימו ממשלת שמאל אנטי ציונית קיצונית שתישלט ע״י מפלגות מיעוט שיחזיקו אותה בביצים ויעשקו אותה… לא האמנתם לו, עמדתם שם עם הדגלים השחורים והצוללות הפגנתם עוד למען השנאה לביבי רציתם שינוי…גם לפי הבחירות האחרונות יותר מ 70% מהעם חשב שהוא בוחר נציג ימני ומפלגה ימנית ציונית…

ובשורה תחתונה, גנבו לנו את המדינה! ועכשיו הורסים אותה כל יום עוד קצת. איך סיכם את זה מנהיג כריזמטי וחכם במיוחד בשם מר יאיר לפיד: ״הממשלה הזאת קמה מהשינאה לשינאה״ שזה הרי גם הגיוני וגם נהדר, מה אני אגיד לכם, אין מילים… (תאמינו לי, אל תאמינו לאף אחד!)

וזה מי שעלול עוד מעט להיות ראש הממשלה שלנו… והכי הכי מדהים שיש עוד כאלה שמתעקשים להיות עיוורים, ואומרים לי גם היום ״נהדר עכשיו, סוף סוף לא שומעים כל הזמן על ביבי בטלויזיה, סוף סוף לא שומעים כל יום על איזה פרשה חדשה״…

וכך במקום לבחור להעביר ערוץ בשלט בחרו כמו יאיר לשנוא את השנאה ועדיין שונאים את השנאה בצורה יוקדת…סתומים בלחץ! שלא בטעות תתנו לאמת לטשטש לכם את השנאה ושעובדות חלילה לא יבלבלו לכם את הנראטיב. ואני דווקא מהמר שאהבה עוד תנצח".

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
ניוז דסק ישראל עושים הסברה ביחד שתפו:

הורידו את האפליקציה שלנו

הורידו את האפליקציה שלנו

>
Advertisement

הורידו את האפליקציה שלנו

Advertisement

ניוז דסק ישראל גם בטלגרם

Facebook

Advertisement

נושאים חמים

אתר ניוז דסק ישראל מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים רבים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אולם יתכנו מקרים בהם לא ניתן לאתר את היוצר - אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין שנוסיף קרדיט באתר או להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו ואנו נעדכן. Copyright © 2019 News Desk Israel